Adapter Zebronics 65W ZEB-LA453019565H | Compatible with laptops
Adaptor Laptop ZEB-LA453019565H
- Brand :Zebronics
- Product SKU :ZEB-LA453019565H
- Category :Adapters & Charges for Smartphones, Laptops, Routers, DVRs
Availability :
8 In Stock
Base Price βΉ338.98 + βΉ61.02 GST (18%)
βΉ400.00
βΉ1,425.00
(incl. GST)
- Model NameAdapter Zebronics 65W ZEB-LA453019565H | Compatible with laptops
- BrandZebronics
- AvailabilityIn Stock
ZEB-LA453019565H is a 19.5V/65W laptop adapter that has a wide input range of 100-240Vac. The adapter is compatible with a "4.5 x 3mm" laptop socket and has protection for overcurrent, over-voltage, short circuit, and over-temperature protection.
Product Type: AC Adapter - Upto 65 Watts
You may also like these
Zoook
Base Price βΉ350.00 + βΉ63.00 GST (18%)
15 In Stock
Charger Zoook Turbo Charge 2 ZK-TurboCharge-2 | USB Type C For PD Charge, 20W QC PD Charger, Without Cable, White
(incl. GST)
ARTIS
Base Price βΉ550.00 + βΉ99.00 GST (18%)
3 In Stock
Adapter Artis AR0904 | 90 Watt Laptop Charger without Power Cord, Compatible With Lenovo Laptops, 20 V/4.5A, Pin: 7.9 x 5.5mm, (BIS Certified), Black
ARTIS
3 In Stock
Adapter Artis AR0905 | 90 Watt Laptop Charger without Power Cord, Compatible With Lenovo Laptops, 20 V/ 4.5A, Pin: USB, (BIS Certified), Black
DVM
Base Price βΉ150.00 + βΉ27.00 GST (18%)
10 In Stock
Power Adapter DVM 6V 1AMP DC + SONY PIN | Over Current, Over Voltage & Short Circuit Protection, SMPS Adapter, Black
EVM
Base Price βΉ127.12 + βΉ22.88 GST (18%)
34 In Stock
Charger EVM USB with Type C Cable EVM-CH-02 Smart Charger | For Android Smartphone, 5V Fast Charger, 2.4A Output, BIS Certified, Over Current & Short Circuit Protection, Surge Protection, White
Secureye
Base Price βΉ296.61 + βΉ53.39 GST (18%)
30 In Stock
Base Price βΉ400.00 + βΉ72.00 GST (18%)
55 In Stock
Adapter Artis AR0504 (N) 65Watt Laptop Charger without Power Cord, Compatible with Lenovo Laptops, 20V / 3.25A, Pin Size: 4.0mm x 1.7mm (BIS Certified)
Base Price βΉ1,100.00 + βΉ198.00 GST (18%)