Adapter Zebronics 65W ZEB-LA745019565D | Compatible with laptops
Adaptor Laptop ZEB-LA745019565D
- Brand :Zebronics
- Product SKU :ZEB-LA745019565D
- Category :Adapters & Charges for Smartphones, Laptops, Routers, DVRs
Availability :
13 In Stock
Base Price βΉ338.98 + βΉ61.02 GST (18%)
βΉ400.00
βΉ1,525.00
(incl. GST)
- Model NameAdapter Zebronics 65W ZEB-LA745019565D | Compatible with laptops
- BrandZebronics
- AvailabilityIn Stock
ZEB-LA745019565D is a 19.5V/65W laptop adapter that has a wide input range of 100-240Vac. The adapter is compatible with a "7.4 x 5mm" laptop socket and has protection for overcurrent, over-voltage, short circuit, and over-temperature protection.
Product Type: AC Adapter - Upto 65 Watts
- High efficiency power;Wide input range 100-240Vac
- Low ripple;Over current, over voltage, short circuit and over temperature protection
- LED indicator;Compatible with laptops with "5.5 x 1.7mm" socket
- Lightweight; Country of Origin: China
- Power Source Type: Corded Electric
You may also like these
Zebion
2 In Stock
Adapter laptop Zebion 4017 | 30W, 19V, 1.58A
Tenda
Base Price βΉ3,050.85 + βΉ549.15 GST (18%)
2 In Stock
(incl. GST)
TP-Link
Base Price βΉ950.00 + βΉ171.00 GST (18%)
Adapter TP-Link UA520C | USB Type-C To HDMI Adapter, 4K@60Hz Ultra HD Output, DP Alt Mode, Braided 100mm Cable, Aluminum Alloy Build, Plug & Play, Portable & Compact Design, Ideal For Laptops, Tablets, Smartphones, Black
EVM
Base Price βΉ1,347.46 + βΉ242.54 GST (18%)
9 In Stock
External CD/DVD Drive With HUB EVM EXT-CD-01 | Support Reading & Writing CD/DVD, Hubs & SD Reader, USB 3.0 & Type C, Built-in 2 in 1 Cable, Portable & Compact, For Laptop, Mac, Desktop, PC, Plug & Play, Black
M.Skill
Base Price βΉ150.00 + βΉ27.00 GST (18%)
20 In Stock
Power Adapter M.Skill 9V 1AMP DC + SONY PIN | Short Circuit & Overload Protection, SMPS Adapter For Cameras, Printers, Electronics & IT Gagets, Black
ARTIS
Base Price βΉ1,100.00 + βΉ198.00 GST (18%)
3 In Stock
Adapter Artis AR1201 | 130 Watt Laptop Charger without Power Cord, Compatible With Dell Laptops, 19.5V/6.7A, Pin: 4.5 x 3.0 mm, (BIS Certified), Black
EVM
Base Price βΉ720.34 + βΉ129.66 GST (18%)
12 In Stock
ARTIS
Base Price βΉ466.10 + βΉ83.90 GST (18%)