Adapter Zebronics 65W ZEB-LA481718565H | Compatible with laptops
Adaptor Laptop ZEB-LA481718565H
- Brand :Zebronics
- Product SKU :ZEB-LA481718565H
- Category :Adapters & Charges for Smartphones, Laptops, Routers, DVRs
Availability :
5 In Stock
Base Price βΉ338.98 + βΉ61.02 GST (18%)
βΉ400.00
βΉ1,425.00
(incl. GST)
- Model NameAdapter Zebronics 65W ZEB-LA481718565H | Compatible with laptops
- BrandZebronics
- AvailabilityIn Stock
- Laptop Adapter
- Genuine branded product sourced through authorised channels
- Quality checked before shipping
- Standard manufacturer warranty applicable
You may also like these
Zoook
3 In Stock
Adapter Zoook Charge pro 2 | 5V 3.4A Power Socket cum Adapter with 1 AC outlet & 2 USB Outlets
(incl. GST)
ARTIS
Base Price βΉ1,099.99 + βΉ198.00 GST (18%)
3 In Stock
Adapter Artis AR1205 | 135 Watt Laptop Charger without Power Cord, Compatible with Lenovo Laptops, 20V/6.75A, Pin: USB, (BIS Certified), Black
EVM
Base Price βΉ296.61 + βΉ53.39 GST (18%)
16 In Stock
Hub EVM 2-in-1 TYPE C + USB 4 Port EVM CU4HP | USB Dual Input, 1 Hub 3.0 + 3 USB 2.0 Ports, Grey
ARTIS
Base Price βΉ460.00 + βΉ82.80 GST (18%)
14 In Stock
Adapter Artis AR0505 65Watt Laptop Charger with Power Cord, Compatible with HP Laptops, 18.5V / 3.5A, Pin Size: 7.4mm x 5.0mm (BIS Certified)
EVM
Base Price βΉ211.86 + βΉ38.13 GST (18%)
14 In Stock
Charger EVM Enquick EVM-CH-06 | 22.5W QC 3.0 USB Charger, White
Zebronics
13 In Stock
Adapter Zebronics 65W ZEB-LA745019565D | Compatible with laptops
M.Skill
Base Price βΉ150.00 + βΉ27.00 GST (18%)
20 In Stock
Power Adapter M.Skill 9V 1AMP DC + SONY PIN | Short Circuit & Overload Protection, SMPS Adapter For Cameras, Printers, Electronics & IT Gagets, Black
Zebronics